Reklama

Bollywood zawita do Łukowa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Bollywood zawita do Łukowa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Vara Prasad to indyjski wolontariusz, który 7 kwietnia odwiedzi Łukowski Ośrodek Kultury. Oryginalny gość poprowadzi szereg zajęć przybliżających łukowianom kulturę jednego z najbardziej barwnych krajów na świecie.

„Kulturowy patchwork” to nazwa projektu organizowanego przez Łukowski Ośrodek Kultury. Pod tą nazwą kryje się poznawanie kultur świata i spotkania z ciekawymi ludźmi. Jedną z takich osób jest pochodzący z Indii Vara Prasad, który pracuje w naszym kraju jako wolontariusz fundacji „Euroweek”.

Gość, który na co dzień prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą w języku angielskim już 7 kwietnia odwiedzi Łuków, by promować kulturę swojego kraju.

- Jako pasjonat i instruktor jogi (Hatha Yoga) oraz tańca Bollywood, Vara poprowadzi rano zajęcia z jogi, a później zaprosi na zajęcia z kolorem, czyli komponowanie mandali z barwnych papierów i bibułek - zachęcają organizatorzy.

Dzień zakończy impreza taneczna. Organizatorzy wraz z instruktorem sugerują ubiór maksymalnie barwny (chusty na biodra), w stylu Bollywood, podpowiadają, by ubierać się w to, co podpowiada wyobraźnia. Wyciszony mistrz jogi, wieczorem przemieni się w charyzmatycznego tancerza, co gwarantuje uczestnikom niezapomniane wrażenia i potężny zastrzyk pozytywnej energii.

Barwną sobotę uświetni tez film „Basmati Blues” w reżyserii Dana Barona. Początek atrakcji już od godz. 11.00.  

Harmonogram spotkania:

  • godz. 11:00-12:30 Hatha Yoga (Sala Widowiskowa ŁOK);
  • godz. 13:00-14:30 warsztaty MANDALE (Sala Widowiskowa ŁOK);
  • godz. 15:00-17:00 film „Basmati Blues” (Kino Łuków);
  • godz. 19:00-21:00 Bollywood Dance Party (Sala Widowiskowa ŁOK).UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE