Reklama

Bollywood i joga w ŁOK

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Bollywood i joga w ŁOK - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Vara Prasad to pochodzący z Indii wolontariusz, którzy przybliżył kulturę swojego kraju mieszkańcom naszego miasta. Zajęcia z gościem zorganizowano w Łukowskim Ośrodku Kultury.

Łukowski Ośrodek Kultury odwiedził nietypowy gość. Vara Prasad to obywatel Indii pracujący na co dzień w polskiej fundacji Euroweek, gdzie prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą w języku angielskim, przybliżając kulturę swojego kraju.

Podobne zajęcia zorganizowano też w Łukowie w sobotę 7 kwietnia. Rano Vara poprowadził zajęcia z jogi - ćwiczenia i medytacje oraz zajęcia z kolorem - komponowanie mandali z barwnych papierów i bibułek. Kolejnym punktem był film w Kinie Łuków „Basmati Blues” w reżyserii Dana Barona. Dzień z kulturą indyjską zakończyła natomiast impreza taneczna w stylu Bollywood.

- To pierwsze tego typu zajęcia w ŁOK, ale mamy nadzieję, że to dopiero początek. Nasz świat stał się globalną wioską, warto więc zapoznać się z jej współmieszkańcami - informują pracownicy domu kultury.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE