Reklama

Biznesowe spotkanie w Klimkach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Biznesowe spotkanie w Klimkach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Daniel Iwanek, wielokrotny mistrz w karate będzie głównym gościem spotkania "Biznes Lubelskie", które zaplanowano 11 czerwca w Klimkach. Na rozmowy o biznesie zaprasza m.in. Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

Motywacja w biznesie oraz zmiany w podatkach VAT, PIT, CIT i wszechobecny ostatnio temat RODO to punkty spotkania z cyklu „Biznes Lubelskie”, które odbędzie się 11 czerwca w Parisel Palace w Klimkach. Tego dnia kwestie podatkowe wyjaśniać będzie Kierownik Działu Księgowości, Należności i Zobowiązań PGNiG S.A. Artur Kałdonek, a zasady negocjacji, mediacji i arbitrażu w biznesie przedstawi przedsiębiorcom Aneta Biały z Lubelskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji KUL.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Daniel Iwanek, trzykrotny Mistrz Świata w Karate Tradycyjnym oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Europy, który wyjaśni jak motywować pracowników do osiągania lepszych wyników w przedsiębiorstwie.

Projekt „Biznes Lubelskie” organizowany jest na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. Całość tworzą 24 spotkania kierowane do przedstawicieli małych, średnich i dużych firm z ternu Lubelszczyzny . Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona. Rejestracja do udziału w spotkaniu w Klimkach odbywa się POD TYM ADRESEM.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE