Reklama

Bieg z pochodniami na inaugurację Dni Łukowa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Bieg z pochodniami na inaugurację Dni Łukowa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Około 300 osób wzięło udział w XI Biegu z Pochodniami ulicami miasta. Impreza zainaugurowała tegoroczne Dni Łukowa.

Rozpoczęły się Dni Łukowa 2018. Pierwszą imprezą zorganizowaną w ramach święta naszego miasta był XI Bieg z Pochodniami, którego start zaplanowano na stadionie miejskim przy ul. Warszawskiej. W imprezie wzięło udział około 300 osób, którzy ścigali się w kilometrowym biegu do mety usytuowanej w położonym nieopodal parku miejskim. Imprezę poprzedziła minuta ciszy na rzecz śp. Zbigniewa Biadunia, byłego dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie, głównego pomysłodawcy wieczornego wydarzenia.

Zanim jednak biegacze wyruszyli na trasę, nastąpiło symboliczne wręczenie kluczy do miasta jego mieszkańcom. Burmistrz Dariusz Szustek w trakcie „przekazania władzy” życzył biegaczom oraz wszystkim łukowianom miłych wrażeń w trakcie najbliższych dni.

Po zakończeniu biegu nastąpiło losowanie nagród wśród wszystkich uczestników biegu. Główną nagrodę, którą był rower, wygrał w tym roku Kacper Sacharczuk, który w geście zwycięstwa odbył rundę honorową na scenie amfiteatru.

Dni Łukowa trwać będą jeszcze przez dwa dni. Relacje na bieżąco w portalu Łuków24.pl.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE