Reklama

Biblioteka w aptece

Opublikowano:
Autor:

Biblioteka w aptece  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Biblioteka Publiczna w Gręzówce, jedna z filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie, zmienia siedzibę.

Placówka, która teraz zajmuje część miejscowej świetlicy przenosi się do pomieszczeń po byłej aptece, naprzeciwko Zespołu Szkół w Gręzówce.Chociaż w nowym miejscu są jeszcze prowadzone prace remontowe, placówka już przygotowuje się do przeprowadzki. - Trzeba przenieść nie tylko prawie 8-tysięczny księgozbiór, ale również całą dokumentację, sprzęt i meble. Dzięki wsparciu gminnej ekipy remontowo-budowlanej postaramy się uporać z tą pracą jak najszybciej - deklaruje dyrektor GBP w Łukowie Alicja Śledź.

W budynku, w którym mieści się również bank i ośrodek zdrowia, bibliotekarze będą mieć oddzielne wejście i wszystkie media. - Tego nie było w dotychczasowej siedzibie, którą dzieliliśmy z innymi użytkownikami świetlicy. W pomieszczeniach po byłej aptece powierzchnia będzie nieco mniejsza, ale postaramy się, by nasi goście czuli się tutaj nie mniej komfortowo - dodaje Alicja Śledź.

Jednocześnie z góry przeprasza czytelników za utrudnienia, które będą związane z przeprowadzką. Od 17 lutego korzystanie z księgozbioru biblioteki w Gręzówce nie będzie możliwe, ale miejscowi bibliotekarze obiecują, że postarają się zrekompensować wszelkie niedogodności już w nowej siedzibie.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE