Reklama

Bialski WORD bez Krzysztofa Tymoszuka

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: WORD Biała Podlaska / Facebook

Bialski WORD bez Krzysztofa Tymoszuka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Krzysztof Tymoszuk nie szefuje już Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej. Jego następcą został Igor Dzikiewicz, pracownik Zakładu Gospodarki Lokalowej w tym mieście, ubiegający się w niedawnych wyborach o mandat radnego miejskiego z list PiS.

Informację o odwołaniu Krzysztofa Tymoszuka ze stanowiska potwierdza biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, któremu podlegają Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego, przeprowadzające m.in. egzaminy na prawo jazdy na terenie Lubelszczyzny.

- Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego odpowiadają nie tylko za organizowanie egzaminów państwowych, czy szkolenia kandydatów na instruktorów, ale realizują także zadania z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dlatego postawiliśmy na ludzi, którzy gwarantują sprawną realizację powyższych zadań - wyjaśnia rzecznik prasowy Remigiusz Małecki.

Powiązany z Platformą Obywatelską Tymoszuk został dyrektorem bialskiego WORD-u w listopadzie 2015 r. W placówce tej pracował już wcześniej jako wicedyrektor i jeszcze jako wicestarosta łukowski był jednym z inicjatorów powołania w Łukowie filii ośrodka.

Prowadzony przez niego ośrodek - m.in. ze względu punkt w Łukowie - stał się drugim co ilości osób zdających egzaminy ośrodkiem w województwie. Teraz radny powiatowy, wicestarosta i były burmistrz Łukowa będzie musiał szukać nowego zajęcia. Jego następca, powołany 30 listopada na szefa bialskiego WORD-u, swoją pracę rozpoczął 3 grudnia. Zmiany personalne oprócz Tymoszuka dosięgły też dotychczasowych dyrektorów WORD-ów w Lublinie, Chełmie i Zamościu.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE