Reklama

Bezpłatne warsztaty językowe

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Bezpłatne warsztaty językowe - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Chcesz podszkolić język obcy w czasie wakacji? Skorzystaj z bezpłatnych zajęć z native spikerami. W Łukowie gości trójka obcokrajowców, która udziela korepetycji z języka angielskiego i hiszpańskiego.

Organizatorem bezpłatnych warsztatów językowych z obcokrajowcami jest AIESEC - największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, zajmująca się tego typu inicjatywami. Zajęcia prowadzone są zarówno w grupach, jak i indywidualnie w szkole językowej LECTOR (ul. Stodolna 87). Inicjatywa adresowana zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych jest całkowicie bezpłatna i odbywa się w ustalone wcześniej z wolontariuszami dni oraz godziny. Najbardziej zaangażowani uczniowie mogą korzystać także z codziennych zajęć indywidualnych.

Do Łukowa przyjechało trzech wolontariuszy: Fadhila z Indonezji oraz Priya z Indii prowadzące zajęcia z języka angielskiego, a także Ayoub z Maroka, który prowadzi konwersacje w języku hiszpańskim oraz angielskim. Wolontariusze w wolnym czasie zwiedzają miasto oraz jego okolice. Są pod wrażeniem uprzejmości mieszkańców Łukowa, nie mają też większych problemów z dogadaniem się z nimi w języku angielskim. Chętnie korzystają z atrakcji, takich jak zalew Zimna Woda.

Więcej szczegółów dotyczących warsztatów językowych można uzyskać pod numerem telefonu 666 70 49 49.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE