Reklama

Bezpłatne szkolenia LGD RAZEM dla przedsiębiorców

Opublikowano: śr, 28 sie 2019 17:26
Autor:

Bezpłatne szkolenia LGD RAZEM dla przedsiębiorców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Lokalna Grupa Działania "Razem ku lepszej przyszłości" planuje ogłosić nabór wniosków na rozwijanie działalności gospodarczej, a w następnej kolejności na podejmowanie działalności gospodarczej na obszarze LGD.

W związku z tym LGD zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych rozwijaniem działalności gospodarczej oraz osoby fizyczne zamieszkałe na terenie LGD, chcące założyć działalność gospodarczą na bezpłatne szkolenia przygotowujące do składania wniosków do programu „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER".

3-godzinne szkolenia odbędą się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Łuków. Pierwsze z nich "Rozwijanie działalności gospodarczej" zaplanowano na 5 września o g.13:00, natomiast drugie "Podejmowanie działalności gospodarczej" na 9 września o g. 14:00.

Program: zasady przyznania pomocy, kryteria wyboru i oceny, wniosek i biznesplan, zobowiązania wynikające z umowy o przyznanie pomocy. Korzystanie ze wsparcia szkoleniowo świadczonego przez pracowników Biura LGD podczas szkoleń punktowane jest podczas oceny wniosku (2 punkty w lokalnych kryteriach oceny operacji). Przed szkoleniem należy  zapoznać się z informacjami na stronie internetowej LGD.
  http://lgdrazem.pl/zasady-otrzymywania-dotacji/
  http://lgdrazem.pl/faq/

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE