Reklama

Bezpłatne badania w przychodni Centrum

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Bezpłatne badania w przychodni Centrum - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przychodna Centrum przy ul. Międzyrzeckiej zaprasza na bezpłatne badania profilaktyczne. Wymagane są jedynie wcześniejsze zapisy.

Już w najbliższą sobotę 3 lutego, między godziną 8 a 12 zainteresowane osoby będą mogły wykonać bezpłatne badania cytologiczne przeprowadzane nowoczesną metodą płynną LBC oraz badania mammograficzne. Przeprowadzą je pracownicy przychodni medycznej Centrum na ul. Międzyrzeckiej w Łukowie w odpowiedzi na apel Polskiej Unii Onkologii.

Akcja organizowana jest w ramach Populacyjnego Programu Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy oraz Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Jej adresatkami w przypadku badania cytologicznego są kobiety w wieku 25-59 lat (badanie dokonywane raz na 3 lata) oraz w przypadku mammografii kobiety w wieku 50-69 lat, które nie wykonywały badania piersi w ciągu ostatnich 2 lat.

Osoby, które odwiedzą 3 lutego przychodnię Centrum na ul. Międzyrzeckiej w Łukowie, będą mogły też zapisać się na badanie kolonoskopii. Prowadzona będzie kwalifikacja do programu genetycznego, tzw. ankieta genetyczna. By skorzystać z badań medycznych, trzeba uprzednio się na nie zarejestrować. Należy uczynić to telefonicznie, pod nr 506 986 926 lub 25 633 35 55. Pracownicy placówki w rozmowie udzielą też wszystkich informacji na temat badań. Natomiast 3 lutego, pacjenci kwalifikujący się na badania profilaktyczne, powinni ze sobą przynieść dokument potwierdzający tożsamość.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE