Reklama

BEZPŁATNE BADANIA I KONSULTACJE W CENTRUM ŁUKOWA W DNIACH 26-28.09 (plac \"przy zegarze\")

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: OXYS

BEZPŁATNE BADANIA I KONSULTACJE W CENTRUM ŁUKOWA W DNIACH 26-28.09 (plac \"przy zegarze\") - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Badanie dna oka, ciśnienie oka, badanie wad wzroku - zapraszamy wszystkich na DNI BEZPŁATNYCH BADAŃ i KONSULTACJI w dniach 26-28.07 w namiocie w centrum Łukowa. To wyjątkowa okazja do skorzystania z bezpłatnych pomiarów z użyciem specjalistycznego sprzętu!

Szukajcie w tych dniach dużego czerwonego namiotu rozstawionego na tzw. placu przy zegarze. Przez kilka dni będą tam przeprowadzane bezpłatne badania wzroku w ramach akcji \"LUBELSKA AKCJA BEZPŁATNYCH PRZESIEWOWYCH BADAŃ WZROKU\", w której biorą udział specjaliści z firmy Okularium w Łukowie. Tylko teraz będzie można dodatkowo skorzystać z zupełnie bezpłatnego badania dna oka oraz pomiaru ciśnienia oka za pomocą specjalistycznych urządzeń, które na czas tej akcji zostaną udostępnione dla wszystkich! To niezwykła okazja, ponieważ takie badanie z reguły jest dość kosztowne, a kolejki do specjalistów bardzo długie.

W tych dniach firma Okularium dodatkowo przygotowuje dla wszystkich chętnych megapromocje: oprawa okularowa -50%, szkła dla dzieci gratis, oprawy przeciwsłoneczne -30%!

W imieniu organizatorów akcji gorąco zapraszamy!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE