Reklama

Bezpieczny peleton już w sobotę

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Bezpieczny peleton już w sobotę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po raz kolejny wrześniową sobotę mieszkańcy będą mogli spędzić na rowerowej przejażdżce. Burmistrz miasta zaprasza bowiem na \'Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu - Dzień bez samochodu\'. Wśród uczestników rozlosowany zostanie rower.

23 września przez Łuków przejedzie Bezpieczny peleton. Akcja zorganizowana będzie w ramach „Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu - Dzień bez samochodu”. Start Bezpiecznego peletonu zaplanowano na godzinę 15.00 z placu przy fontannie.

Rejestracja uczestników rozpocznie się o godzinie 14.30. Po pokonaniu 12 km rowerzyści pojadą do parku miejskiego, gdzie odbędzie się losowanie nagrody głównej ufundowanej przez abcrowery.pl i gadżetów rowerowych (m.in.: kaski, rękawiczki, oświetlenie, zapięcia, pompki, sakwy rowerowe). Na uczestników peletonu będzie czekał ciepły posiłek. Każdy będzie mógł także oznakować rower i wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez CrossFit Łuków.

Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miasta Łuków, Komenda Powiatowa Policji w Łukowie, Łukowski Ośrodek Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie i www.abcrowery.pl.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE