Reklama

Bezpieczny minipeleton na dzień dziecka

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Bezpieczny minipeleton na dzień dziecka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Znakowanie rowerów, pokazy sprzętu policyjnego i wiele niespodzianek dla najmłodszych. To jedynie część atrakcji, którą przygotowały łukowskie instytucje na dzień dziecka.

Choć imprezę zaplanowano później niż w święto najmłodszych, nie powinni mieć oni powodów do narzekania. Już 4 czerwca park miejski w Łukowie zmieni się w miejsce pełne atrakcji dla dzieci. W trakcie festynu z okazji Dnia Dziecka, mali mieszkańcy naszego miasta będą mogli skorzystać m.in. z dmuchańców, euro bungee i licznych animacji przygotowanych przez ŁOK i funkcjonariuszy policji. Wydarzeniem towarzyszącym Dniowi Dziecka jest „Bezpieczny Minipeleton 2017, na który zarejestrować można najmłodszych w siedzibie domu kultury. Warto zrobić to już dziś, ponieważ na wszystkich uczestników rajdu czekają nagrody. Liczba miejsc jest natomiast ograniczona. Współorganizatorem rajdu jest firma ABC Rowery.

Sam wstęp na festyn jest wolny i nielimitowany. Organizatorzy zachęcają wszystkie dzieci do spotkania się w parku miejskim 4 czerwca.

Organizatorami wydarzenia są Łukowski Ośrodek Kultury, Urząd Miasta Łuków, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Komenda Powiatowa Policji w Łukowie.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE