Reklama

Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa ogólnopolska akcja \"Bezpieczna droga do szkoły\" organizowana przez sklepy PSB Mrówka przy współudziale policji i szkół podstawowych. W Gminie Łuków takie spotkanie odbyło się m.in. wczoraj w Szkole Podstawowej w Gołaszynie.

Akcja „Bezpieczna droga do szkoły” jest organizowana w ponad 60 miastach Polski. Pracownicy tytularnej Mrówki spotykają się z uczniami klas podstawowych, gdzie wspólnie z policją przekazują wiedzę na temat podstawowych zasad bezpiecznego poruszania się po ulicy. Tak też było wczoraj w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gołaszynie.

Przedstawiciele Mrówki i reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Łukowie podkom. Jarosław Modrzewski zaprezentowali zgromadzonym uczniom kilka zasad podstawowych zasad bezpiecznego poruszania się po ulicy, zwłaszcza przy przechodzeniu przez jezdnię. Omówili też podstawowe znaki drogowe. Dzieci mogły się wykazać swoją wiedzą na temat numerów alarmowych i otrzymały breloczki oraz opaski odblaskowe, aby były bardziej widoczne na drodze.

Całość zwieńczył słodki poczęstunek i wspólne zdjęcie. W planach są też kolejne spotkania pracowników Mrówki i policjantów z dziećmi. Odbędą się one m.in. w czwartek w Szkole Podstawowej w Czerśli i w piątek w Gręzówce.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE