Reklama

Będzie winda w „piątce”?

Opublikowano:
Autor:

Będzie winda w „piątce”? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na ostatniej sesji Rady Miasta zastępca burmistrza Marcin Mateńko przybliżył radnym aktualny stan realizowanych inwestycji. Wśród nich znalazła się także dokumentacja techniczna na rozbudowę Szkoły Podstawowej nr 5 o windę.

Na ostatniej sesji Rady Miasta, która odbyła się 29 czerwca, radni wysłuchali informacji na temat aktualnego stanu realizowanych przez miasto inwestycji. Do Zarządu Dróg Wojewódzkich została przekazana dokumentacja na przebudowę ciągu pieszo – rowerowego w ul. Międzyrzeckiej, który będzie realizowany w tym roku. Trwa także procedura uzyskania pozwolenia na użytkowanie nowej części budynku Szkoły Podstawowej nr 4.  

Wśród realizowanych zadań znalazła się także dokumentacja techniczna na rozbudowę budynku dydaktycznego Szkoły Podstawowej nr 5 w Łukowie o windę dla osób niepełnosprawnych oraz przebudowę wewnętrznej instalacji. W wyniku przeprowadzonej procedury przetargowej wyłoniony został wykonawca dokumentacji. Władze miasta podpisały umowę z łukowską firmą El – Projekt Konrad Wereszczyński. Za dokumentację miasto zapłaci 28,6 tys zł. Dokument ma być gotowy do 15 września. Na chwilę obecną nic nie wiadomo na temat terminu realizacji zadania.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE