Reklama

Będzie klub Honorowych Dawców Krwi?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Będzie klub Honorowych Dawców Krwi? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czy na terenie Łukowa i powiatu łukowskiego powstanie klub zrzeszający honorowych dawców krwi? O słuszności tej idei jest przekonany Kamil Klink, który chce integrować osoby oddające tzw. ?czerwone złoto?.

W piątek 19 stycznia odbędzie się spotkanie osób honorowo oddających krew. Celem inicjatywy jest stworzenie w Łukowie klubu Honorowych Dawców Krwi, który propagowałby ideę dzielenia się tym, co najcenniejsze.


Pomysłodawcą organizacji klubu w naszym mieście jest Kamil Klink, który prywatnie też oddaje krew. Zamiarem łukowianina jest stworzenie organizacji, która w czasie imprez organizowanych na terenie miasta i powiatu, propagowałaby ideę dzielenia się krwią.

O tym, czym mógłby się zajmować klub HDK oraz jaką miałby mieć formę, będą dyskutowali krwiodawcy już w piątek 19 stycznia o godz. 18 w restauracji „Zielony Gaj” przy ul. Międzyrzeckiej w Łukowie. Na spotkaniu mile widziana jest obecność wszystkich osób zaangażowanych w dzielenie się krwią na rzecz potrzebujących. Informacje na temat działalności Klubu będą też dostępne na grupie na Facebooku oraz drogą mailową: hdkadm@o2.pl.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE