Reklama

Będzie Klub Honorowych Dawców Krwi

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Będzie Klub Honorowych Dawców Krwi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ostatni piątek miało miejsce zebranie założycielskie Klubu Honorowych Dawców Krwi. Na apel pomysłodawcy Kamila Klinka odpowiedziało 13 osób, jednak do grupy już dołączają kolejni krwiodawcy.

19 stycznia odbyło się spotkanie osób oddających krew, które powołały do życia Klub Honorowych Dawców Krwi. Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia jest Kamil Klink, którego wybrano na szefa nowopowstałej jednostki.

Klub ma popularyzować idee honorowego oddawania krwi i idee PCK, zachęcać do dzielenia się tym co najcenniejsze. Jego członkowie będą organizować akcje wyjazdowe, pomogą organizacyjnie przygotować przedsięwzięcia związane z krwiodawstwem. Grupa ma też integrować środowiska honorowych dawców krwi, organizować uroczystości i wręczać wyróżnienia dla krwiodawców. Wstęp do Klubu mają wszystkie osoby czynnie oddające krew, bądź utożsamiające się z jego ideami.

Oprócz Przewodniczącego Kamila Klinka, działalność Klubu ma koordynować powołany w tym celu Zarząd. W jego skład weszli Mirosław Liwiński (wiceprezes), Urszula Bykowska (skarbnik) i Agnieszka Majak (sekretarz). Grupa ma funkcjonować przy Zarządzie Rejonowym PCK w Łukowie, a siedziba mieścić się będzie przy letniej pływalni na ul. Browarnej 63 w Łukowie.

W najbliższym czasie przedstawione mają zostać inicjatywy, które Klub HDK będzie chciał zorganizować w tym roku.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE