Reklama

Będzie drenaż przy garażach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Będzie drenaż przy garażach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Garaże na osiedlu Klimeckiego to temat, którym żywo interesują się mieszkańcy okolicznych bloków. Co roku powraca też temat brodzenia przez błoto w tym miejscu. Jednak jak wskazano na ostatniej sesji Rady Miasta, problemy użytkowników garaży mają wkrótce zniknąć.

Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w wakacje zostanie wykonany drenaż przy garażach na osiedlu Klimeckiego. O postęp prac pytał na ostatniej sesji radny Mariusz Chudek.

- Czy Zarząd Dróg Miejskich nie zadławi się inwestycjami? Mamy obiecane odwodnienie garaży na osiedlu Klimeckiego. Czy przed jesienią ta inwestycja będzie zrobiona? - pytał radny.

Mariuszowi Chudkowi odpowiedział burmistrz Dariusz Szustek, który zapewnił że inwestycja zostanie wykonana w terminie.

- Będzie to zrobione w lecie, bo lato się zaczyna zaraz. Będzie się to wiązało z pewnymi nieudogodnieniami, ale myślę że użytkownicy garaży to zrozumieją - powiedział burmistrz. - Nie dodam też już nic do zakresu zadań rzeczowych ZDM-owi - dodał, wywołując do odpowiedzi Marka Wiąckiewicza, dyrektora Zarządu Dróg Miejskich w Łukowie.

- Jeżeli powiedziałem, że będzie to zrobione w okresie letnim, to będzie. Mamy już kupiony materiał. Nie jest to wielka, przerażająca inwestycja w porównaniu chociażby do bulwaru. Odwodnienie zostanie wykonane w przeciągu dwóch tygodniu od rozpoczęcia prac. Ale najpierw trzeba zakończyć obecne prace. Nie rzucimy jednego i nie rozpoczniemy drugiego - powiedział M. Wiąckiewicz.

Garaże mają więc nieco zmienić swój wygląd, aby na wiosnę czy po opadach deszczu ich użytkownicy nie musieli brodzić w wodzie bądź błocie. Dodatkowo jak powiedział burmistrz Szustek, w budżecie miasta zostały wyasygnowane pieniądze na zakup nowego tłucznia, który pojawi się na tym terenie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE