Reklama

Reklama

Będą kodować online. Zapisz się i TY

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Będą kodować online. Zapisz się i TY - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po raz kolejny odbędzie się akcja darmowych zajęć online dla uczniów, ale też i nauczycieli.

Reklama

Programy - “Szkoła z Gigantami” dla młodych miłośników kodowania oraz “Nauczyciel Przyszłości” skierowany do kadry nauczycielskiej chcącej podnieść swoje cyfrowe kompetencje. Pierwsze zajęcia startują już 30 listopada!

 

Wymagana wcześniejsza rejestracja na stronie www.szkolazgigantami.pl.

 

Organizatorem wydarzenia jest szkoła Giganci Programowania, która od niedawna ma swoją placówkę także w Łukowie. 

 

Kto może wziąć udział?

 

“Szkoła z Gigantami” to 4 darmowe lekcje w formie webinaru online, podczas których trenerzy - programiści, wprowadzą uczestników w świat kodowania. Zajęcia podzielone są tematycznie na 2 grupy wiekowe. 

 

Grupa młodsza (9-12 lat) będzie odkrywać programowanie przenosząc się w środowisku Scratch do świata popularnych gier takich jak Minecraft czy Fortnite. 

Starsi uczestnicy (13-18 lat) poznają natomiast tajniki tworzenia stron internetowych.

 

“Nauczyciel Przyszłości” to zajęcia, które mają wspomóc nauczycieli w poznaniu narzędzi do nauczania online, a także pomóc zgłębić wiedzę z języków programowania, które weszły do podstawy programowej szkół - Scratch i Python. 

Warsztaty będą się odbywać w 3 osobnych blokach tematycznych.

 

Konkurs za frekwencję dla szkół

 

Na szkoły z największą ilością uczestników (uczniów i nauczycieli) zapisanych na wydarzenie “Szkoła z Gigantami” czekają wyjątkowe nagrody.

 

I miejsce - Certyfikat Złotego Partnera dla szkoły, voucher o wartości 3 000 zł na nowy sprzęt IT, voucher dla najlepszego ucznia na wybrany kurs semestralny w szkole Giganci Programowania oraz zamknięte szkolenie dla kadry pedagogicznej z narzędzi do nauczania online.

 

II miejsce - Certyfikat Srebrnego Partnera dla szkoły, voucher o wartości 2 000 zł na nowy sprzęt IT, voucher dla najlepszego ucznia na wybrany kurs semestralny w szkole Giganci Programowania oraz zamknięte szkolenie dla kadry pedagogicznej z narzędzi do nauczania online.

 

III miejsce - Certyfikat Brązowego Partnera dla szkoły, voucher o wartości 1 000 zł na nowy sprzęt IT, voucher dla najlepszego ucznia na wybrany kurs semestralny w szkole Giganci Programowania oraz zamknięte szkolenie dla kadry pedagogicznej z narzędzi do nauczania online. 

 

Pozostałe 7 szkół z pierwszej 10-tki otrzyma voucher dla najlepszego ucznia na wybrany kurs dodatkowy online w szkole Giganci Programowania oraz zestaw książek do nauki programowania. 

Każda szkoła, z której na zajęcia zapisze się powyżej 30 uczniów, otrzyma certyfikat uczestnictwa w Warsztatach.

 

Konieczna wcześniejsza rejestracja poprzez formularz na stronie: www.szkolazgigantami.pl 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE