Reklama

Baseny letnie ruszają już wkrótce

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Baseny letnie ruszają już wkrótce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na ostatniej sesji Rady Miasta pojawiła się informacja o otwarciu letniej pływalni przy ul. Browarnej w Łukowie. Kiedy mieszkańcy będą mogli skorzystać z basenów?

Przed nami kolejny sezon wypoczynkowy - drugi po modernizacji głównego basenu przy ul. Browarnej w Łukowie. Jak przekazali na ostatniej sesji Rady Miasta 17 kwietnia burmistrz Dariusz Szustek oraz szef OSiR w Łukowie Marek Żurawski, letnia pływalnia zainauguruje swoją działalność już 16 czerwca.

Oddanie do użytku basenów wiąże się z trwającą inwestycją, jaką jest zamontowanie w dwóch nieckach systemu podgrzewania wody. Instalacja ma się znaleźć w brodziku dla dzieci oraz tzw. średnim basenie na początku czerwca. Jej koszt to około 330 tys. zł.

Równolegle władze miasta przekonują o terminie 1 lipca, jako dacie oddania do użytku łukowskiego zalewu. Wówczas zorganizowany ma być koncert Zenona Martyniuka, o którym informowaliśmy kilka dni temu.

W zeszłym roku z basenów letnich "Delfinek" zlokalizowanych przy ul. Browarnej w Łukowie skorzystało ponad 70 tys. wypoczywających. Czy w tym roku rekord zostanie pobity?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE