Reklama

Bal Niepodległości z konkursem na sobowtóra Józefa Piłsudskiego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Bal Niepodległości z konkursem na sobowtóra Józefa Piłsudskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzień Niepodległości to różnego rodzaju uroczystości i imprezy. Łukowianie zapraszają łukowian na Bal Niepodległości.

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Niepodległości. Dla jednych to dzień zadumy i powagi, dla innych okazja do radosnego świętowania. W naszym mieście odbędzie się msza święta, złożenie kwiatów, biegi uliczne, koncert pieśni patriotycznej a także odsłonięcie \"mówiącego kamienia\". Tablica poświęcona będzie postaci Wincentego Tomasiewicza.

W zupełnie inny sposób można spędzić Dzień Niepodległości z Apisem. Na IV Łukowski Bal Niepodległości zapraszani są wszyscy wolni i dumni Polacy. Bal jest imprezą koszyczkową. W programie zaplanowano przygotowanie okolicznościowych kotylionów, wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych oraz czas na wykonanie narodowych tańców. Organizatorzy przewidzieli także konkurs na sobowtóra Józefa Piłsudskiego.

Osoby, które chcą wziąć udział w balu muszą dokonać zgłoszenia do 9 listopada. Ilość miejsc jest ograniczona, a opłata wynosi 15 zł. Bal odbędzie się w klubie Apis na os. Chącińskiego 10 listopada o godz. 18.00. Zgłoszeń można dokonać telefonicznie pod numerem 791 280 072.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE