Reklama

Bajki o Mikołaju

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Szkoła Podstawowa nr 4 w Łukowie

Bajki o Mikołaju - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Bajki o Świętym Mikołaju i zbiórka słodyczy dla mieszkańców Domu Dziecka. Nietypowo mikołajki spędzili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie.

6 grudnia w łukowskiej „Czwórce” w naszej szkole odbyła się impreza mikołajkowa „Czytanie z Mikołajem”. Do zabawy zaproszeni zostali uczniowie najmłodszych klas (tj. I-III), którzy wysłuchali bajek o Świętym Mikołaju. Utwory czytali uczniowie z Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie, przygotowani przez Magdalenę Świętochowską. Czytanie odbywało się w ramach szkolnej akcji „Czwórka czyta dzieciom”.

- Przesłaniem bajek było dostrzeżenie innego człowieka i ukazanie potrzeby dzielenia się z innymi.  Uczniowie okazali swoje dobre serduszka wkładając do mikołajowego worka słodkie upominki, które później zostały przekazane podopiecznym Domu Dziecka w Łukowie - informują dyrekcja i pracownicy szkoły.

Dzieci na koniec spotkania bawiły się przy świątecznej muzyce. Natomiast dyrektor Elżbieta Pogodzińska obdarowała uczniów słodkościami. Imprezę przygotowały Małgorzata Stryjek, Monika Wolanin-Drozd, Anna Wojtowicz i Magdalena Kołodziej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE