Reklama

„Bądźmy Razem” już w niedzielę

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

„Bądźmy Razem” już w niedzielę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Piknik "Bądźmy Razem" to nieodłączna część wakacji w Łukowie. Tak też będzie w najbliższą niedzielę 15 lipca.

Na niedzielę 15 lipca zaplanowano festyn integracyjny "Bądźmy Razem". Impreza zwracająca uwagę na potrzeby osób niepełnosprawnych przenosi się z zalewu Zimna Woda na tereny sportowe OSiR nad Krzną.

W tym roku wydarzenie rozpocznie się mszą świętą odprawioną w kościele pw. Przemienienia Pańskiego. Nabożeństwo zaplanowano na godz. 10.30. Godzinę później rozpoczną się zabawy i turnieje dla uczestników festynu. Zorganizowane zostaną też zawody w nordic walking o Puchar Uli Krasuskiej.

Obecni będą mogli też skorzystać m.in. z malowania twarzy, zabaw z wodzirejem, dmuchańców czy konkurencji sportowych. Zabawa potrwa do godz. 16.00. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie oraz Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Nasz Region”.

UWAGA!

Jak informuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie, w związku z organizacją imprezy dla osób niepełnosprawnych „Bądźmy Razem” zostaną wyłączone miejsca parkingowe pomiędzy Ośrodkiem Sportu i Rekreacji a bazą PKS. Powyższe miejsce będzie udostępnione tylko dla uczestników imprezy. Klientów Pływalni „Delfin” prosimy o pozostawianie pojazdów na parkingach: OSiR, bazie PKS oraz na terenie Urzędu Miasta Łuków. Ograniczenia obowiązywać będą w godzinach 8-16.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE