Reklama

Bądź dobry jak chleb

Opublikowano:
Autor:

Bądź dobry jak chleb - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym roku parafia p.w. Św. Brata Alberta obchodzi 25-lecie istnienia. Z tej okazji organizatorzy kierują do wszystkich zaproszenie do wzięcia udziału w konkursach.

Rok 2017 został ustanowiony m.in. Rokiem Brata Alberta. To także w tym roku parafia p.w. Św. Brata Alberta będzie obchodzić 25-lecie istnienia. Zarówno świętująca jubileusz parafia, jak i Siostry Nazaretanki, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukowie oraz Łukowski Ośrodek Kultury zapraszają do wzięcia udziału w konkursach „Św. Brat Albert uczy nas…”.

Przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz dorośli mogą wziąć udział w konkursie plastycznym, konkursie wiedzy oraz konkursie literackim. Wszystkie informacje dotyczące konkursów, regulaminy oraz terminy rozstrzygnięcia znajdują się na stronie internetowej: www.albert.lukow.pl. 

Do 10 maja organizatorzy czekają na prace. Wszyscy laureaci konkursu zostaną zaproszeni na uroczyste rozdanie nagród podczas obchodów jubileuszu Parafii św. Brata Alberta, które odbędą się w dniach 17-18 czerwca 2017 roku.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE