Reklama

BADANIE WZROKU ZA 1 zł… dla uczniów i studentów

Opublikowano:
Autor:

BADANIE WZROKU ZA 1 zł… dla uczniów i studentów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zbliża się czas jesiennych powrotów do szkoły oraz na studia. Warto przy tej okazji zadbać o swoje zdrowie. Z ciekawą ofertą wychodzą specjaliści z salonów optycznych Invision.

Specjaliści z salonów optycznych Invision zapraszają wszystkich studentów i uczniów na badania wzroku za 1 zł. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na istotny problem, jakim jest pogarszający się stan wzroku wśród uczniów i studentów, a także poszerzenie wiedzy na temat higieny wzroku.

- Zdecydowaliśmy się na podjęcie akcji kontroli stanu wady wzroku ponieważ współcześnie dzieci i młodzież cierpią dwukrotnie częściej na krótkowzroczność niż 50 lat temu. Zbyt wiele czasu spędzają przed ekranem komputera lub smartphona, często w półmroku. Eksperci podejrzewają, że wzrok osłabia brak naturalnego światła – informują pracownicy salonów Inivsion Optyk.

Invision Optyk zapewnia badania kandydatów do szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz szkół wyższych i kandydatów na studia doktoranckie, jak również badania uczniów i studentów tych szkół.

Pamiętajmy, że BARDZO WAŻNĄ SPRAWĄ jest pełna korekcja wady wzroku. By to uzyskać, potrzebne są okresowe kontrole, które pomogą w powstrzymaniu postępowania wady. Regularne wizyty u specjalistów pozwolą tez wykryć wadę w jej wczesnym stadium rozwoju!

Zapisy i szczegóły akcji Inivision dostypne są w salonach lub pod numerem telefonu,który znaleć można na stronie internetowej http://www.invision.com.pl/contact.html

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE