Reklama

Badaj swój wzrok przynajmniej raz w roku - Lubelska Akcja Bezpłatnych Badań Wzroku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Badaj swój wzrok przynajmniej raz w roku - Lubelska Akcja Bezpłatnych Badań Wzroku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Dobre widzenie to nie tylko nasz komfort, ale również kwestia bezpieczeństwa.

Już wielokrotnie mieszkańcy Łukowa mieli okazję przekonać się, że salony optyczne Okularium, które działają w naszym mieście, kładą ogromny nacisk na szerzenie wiedzy i świadomości o tym, jak istotne jest regularne badanie oraz higiena wzroku. W dzisiejszych czasach, gdy większość dnia spędzamy przed monitorem komputera, nad tabletem czy też wpatrzeni w ekran smartfona, należy przynajmniej raz w roku wykonywać badanie optometryczne.

Kolejny raz w salonach optycznych Okularium w naszym mieście rusza Lubelska Akcja Bezpłatnych Badan Wzroku. W ramach programu Okularium zaprasza wszystkich mieszkańców Łukowa i okolic na profilaktyczne i bezpłatne badanie wzroku. Pozwala ono na określenie wady wzroku, co z kolei umożliwia diagnozę m.in. krótkowzroczności, dalekowzroczności, astygmatyzmu i prezbiopii. Badanie jest przeprowadzane na specjalistycznym sprzęcie najnowszej generacji przez optometrystów, czyli specjalistów z zakresu korekcji wad wzroku.

Jeśli czujesz, że Twoje okulary są za słabe albo ich jeszcze nie nosisz, a uskarżasz się na niewyraźne widzenie, już teraz umów się na wizytę.

Przypominamy również, że cały czas trwa akcja promocyjna \"Druga para gratis\". Co to oznacza? Każdy, kto zakupi okulary, ma możliwość otrzymać drugą parę gratis. To niezwykła okazja dla osób, które na co dzień potrzebują dwóch par okularów, jednych \"do chodzenia\", a drugich do czytania. Teraz obie pary można zakupić w cenie jednej. To dobry moment także na to, żeby wykonać okulary zapasowe, jeśli często je gubisz lub szybko niszczysz.

Jeśli okularów potrzebujesz Ty lub ktoś z Twoich najbliższych, to przyjdźcie do Okularium razem. Firma zapewnia, że szczegóły promocji przewidują również taką możliwość.

Już dziś zapisz się do nas na kompleksowe badanie wzroku i skorzystaj z promocji! O wszystkich szczegółach poinformuje Cię sprzedawca.

W imieniu właścicieli firmy i całej załogi salonów Okularium, serdecznie zapraszamy!

Salon Optyczny Okularium
ul. Wyszyńskiego 10/18
21-400 Łuków
Tel. 25 797 20 20

Salon Optyczny Okularium
ul. Dmocha 2A
21-400 Łuków
Tel. 25 798 00 00


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE