Reklama

Awaria oświetlenia ulicznego? Zadzwoń

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Awaria oświetlenia ulicznego? Zadzwoń - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Komu zgłosić problem ciemności na ulicach? Kto zajmie się usuwaniem awarii?

Podczas uchwalanych w czwartek na sesji Rady Miasta stawek dotacji dla Zakładu Gospodarki Lokalowej za konserwację jednego punktu oświetlenia ulicznego padły pytania dotyczące awarii. Gdzie je zgłaszać? Czy jest jakiś numer telefonu, pod który mogą zadzwonić mieszkańcy, by nie chodzić w ciemnościach? – dopytywał radny Zygmunt Celiński.  

Konserwacją oświetlenia ulicznego i usuwaniem awarii zajmuje się Zakład Gospodarki Lokalowej i to tam należy kierować wszelkie uwagi. Co jednak w przypadku, gdy światła przestaną świecić w dni wolne od pracy?  

Na stronie internetowej Urzędu Miasta w Łukowie znajduje się specjalna zakładka. To tu znajdziemy numer telefonu, pod który należy dzwonić. Jak powiedział dyrektor ZGL Mieczysław Kołtan:  

Gdy zadzwonimy pod podany numer, nagramy się na automatyczną sekretarkę. Wiadomości są odsłuchiwane codziennie. Wówczas oddzwaniamy do osoby dokonującej zgłoszenia i reagujemy. Zdarza się, choć nie często, że na zgłoszenia reagujemy także w weekendy – dodał.  

Na naprawę oświetlenia ulicznego, które przestało działać w weekend najczęściej jednak trzeba poczekać do poniedziałku. Prace wykonywane w dni wolne wiązałyby się z dodatkowym kosztem.  

A oto numery, pod którymi możemy zgłosić awarię. Zakład Gospodarki Lokalowej – tel. 25 798 25 54 (w godzinach 7.00-15.00 w dni pracujące) oraz tel. kom. 500 588 799. Zgłoszeń można także dokonać w Urzędzie Miasta pod numerem telefonu: 25 798 3001 wew. 107.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE