Reklama

Autostopowicz zatrzymany przez policję

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Autostopowicz zatrzymany przez policję - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Chciał jechać do Radzynia Podlaskiego, a trafił na komendę policji. 17-letni autostopowicz nie będzie mile wspominał wizyty w powiecie łukowskim.

O konsekwencjach braku elementów odblaskowych dowiedział się idący w sobotę wieczorem po drodze 17-latek. W sobotni wieczór patrolujący drogę krajową nr 63 policjanci z łukowskiej drogówki, zauważyli idącego nieprawidłową stroną drogi pieszego. Mężczyzna poruszał się odcinkiem drogi biegnącej poza obszarem niezabudowanym i nie miał przy sobie żadnych elementów odblaskowych. Wzbudził zainteresowanie policjantów.

- Młody mężczyzna zatrzymywał auta na tzw. „okazję”. Jedynym pojazdem, który zatrzymał się przy 17-latku był policyjny radiowóz. Młodzieniec tłumaczył, że chciał jechać do koleżanki - mówi asp. sztab. Marcin Józwik z łukowskiej policji.

Policjanci nie zawieźli młodzieńca do Radzynia, lecz do łukowskiej komendy. Okazało się bowiem, że 17 jest poszukiwany, gdyż samowolnie oddalił się z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Warszawie. Chłopak trafił już z powrotem do tego miejsca.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE