Reklama

Auta poleasingowe są coraz częściej poszukiwane przez kupujących. Oto 3 najważniejsze zalety takiego właśnie rozwiązania

Opublikowano:
Autor:

Auta poleasingowe są coraz częściej poszukiwane przez kupujących. Oto 3 najważniejsze zalety takiego właśnie rozwiązania - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pewnie każdy, kto stanął przed sytuacją zakupu samochodu z tzw. \"drugiej ręki\" pomyślał choć przez chwilę o opcji zakupu auta poleasingowego. Taka propozycja okazuje się dzisiaj całkiem powszechna i coraz częściej wzbudza zainteresowanie wśród kupujących. Sytuacja ta nie powinna nikogo dziwić, ponieważ auta poleasingowe to rozwiązanie posiadające całkiem sporo zalet. My przedstawiamy najważniejsze z nich.

1. Samochody poleasingowe to przede wszystkim pewne źródło pochodzenia

Wtórny rynek motoryzacyjny po prostu pęka w szwach. Od tego, jak szeroka jest oferta używanych aut dostępnych na rynku, może zakręcić się w głowie. Jednak taki bogaty i powszechnie dostępny wybór niesie ze sobą także zwiększone ryzyko, co do pochodzenia danego pojazdu. Wiele z propozycji dostępnych na rynku to samochody sprowadzone z zagranicy, o niestety mało wiarygodnych przebiegach i wątpliwym stanie technicznym. A przecież większość z nas chce kupować samochody, które wcześniej wyjechały z salonów w naszym rodzimym kraju i które posiadają w pełni udokumentowaną historię serwisową. Opcja zakupu pojazdu poleasingowego zdecydowanie ułatwia kupującym skorzystanie właśnie z takiego bezpiecznego rozwiązania. Jeśli dobrze wybierzesz sprzedawcę auta poleasingowego, zyskasz pewność pochodzenia pojazdu oraz przebiegu jego użytkowania.

2. Zakup poleasingowy to także wiarygodna przeszłość pojazdu

Samochody poleasingowe posiadają zazwyczaj pełną dokumentację techniczną odzwierciedlającą wszystkie wymiany, naprawy i zdarzenia, jakie miały miejsce podczas dotychczasowej eksploatacji samochodu. Dlatego też decydując się na zakup auta poleasingowego zyskujesz pełny i wiarygodny obraz jego przeszłości. Poza tym większość firm leasingowych bardzo rzetelnie podchodzi do kwestii eksploatacji i serwisowania floty, oraz ich dokumentowania, zatem taki wyczerpujący obraz stanu technicznego pojazdu poleasingowego jest dzisiaj praktycznie standardem.

3. Jeśli wybierzesz dobrego sprzedawcę, możesz zyskać gwarancję na zakupiony samochód poleasingowy

Gwarancja może być udzielana jedynie na pojazd nowy? Nie! Jeśli wybierzesz rzetelnego sprzedawcę, powinien on udzielić ci gwarancji technicznej na kupowany przez ciebie pojazd poleasingowy. Dzieje się tak dlatego, iż sprzedawcy kompleksowo i szczegółowo sprawdzają stan techniczny pojazdów poleasingowych (mimo posiadania pełnej dokumentacji dotyczącej dotychczasowego użytkowania pojazdu), weryfikują historię lakierniczą oraz naprawy auta. W takiej sytuacji udzielana gwarancja techniczna staje się jedynie formalnością.

Zastanawiasz się nad samochodem poleasingowym, prywatnym lub dla swojej firmy? Wejdź na http://autakrajowe.com.pl/ i wybierz rozwiązanie z gwarancją.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE