Reklama

Antyaborcyjne hasła w centrum miasta

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Czytelnik

Antyaborcyjne hasła w centrum miasta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na Placu Solidarności i Wolności w Łukowie pojawiły się dziś antyaborcyjne transparenty. Pojawił się też plakat martwego płodu we krwi. W ten sposób swoje racje przedstawia warszawska "Fundacja Pro - Prawo do życia".

W Łukowie pojawili się dziś działacze antyaborcyjni, reprezentujący inicjatywę STOP Aborcji. Ubrani w żółte koszulki reprezentanci inicjatywy profile rozstawili w pobliżu skrzyżowania ulic Międzyrzeckiej i Wyszyńskiego plakaty hasłami i zdjęciami płodów po dokonanych zabiegach aborcyjnych.

Na transparentach można znaleźć hasła „Politycy decydują, aborterzy mordują”, „Powstrzymajcie zabijanie bezbronnych”, czy też biblijny cytat z Ewangelii wg. Świętego Mateusza: „Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili”.

Działacze Fundacji Pro - Prawo do życia, którzy są inicjatorami dzisiejszego happeningu, są zwolennikami wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji w Polsce. Dotychczas obecni byli m.in. w Białej Podlaskiej czy innych miastach kraju i regionu. Natomiast dzisiaj o swoich racjach działacze prolife informują przez megafon mieszkańców Łukowa.

Jednak - jak napisał Czytelnik - inicjatywa nie zyskuje zainteresowania przechodniów. Przy transparentach zatrzymują się jedynie nieliczne osoby.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE