Reklama

Antoni Macierewicz zawita do Łukowa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Antoni Macierewicz / Facebook

Antoni Macierewicz zawita do Łukowa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Antoni Macierewicz będzie gościł na konferencji historycznej, którą zaplanowano na 12 maja w Łukowie. Były Minister Obrony Narodowej rozmawiać będzie o tematyce wolności.

„Drogi do wolności” to tytuł konferencji historycznej, która odbędzie się w sobotę 12 maja w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie. Jej gościem będzie Antoni Macierewicz, polityk Prawa i Sprawiedliwości, były szef MON. W trakcie wydarzenia rozmawiał on będzie o wartościach historycznych i tematyce wolności.

- Inicjatywa ta organizowana jest w setną rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę i ma zaprezentować odbiorcom określoną kategorię wolności w kontekście historii naszej Ojczyzny oraz jej współczesnych potrzeb - czytamy w zaproszeniu na wydarzenia.

Organizatorami Konferencji są Stowarzyszenie Historyczne Strzelcy Kaniowscy reprezentowani przez mec. Bogusława Dziubka oraz Poseł na Sejm RP Krzysztof Głuchowski. Razem z Antonim Macierewiczem referaty wygłoszą redaktor Witold Gadowski, mjr Marian Chmielewski ps. „Pomidor” i ks. Stanisław Chodźko.

Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 9.00, a wystąpienie A. Macierewicza na godz. 10.15. Referaty wygłoszą też Marcin Krzysztofiak, Dyrektor Oddziału IPN w Lublinie, Bogdan Kędziora - nauczyciel, współpracownik tygodnika „Niedziela” oraz uczeń szkoły średniej Krzysztof Koper. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich mieszkańców miasta.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE