Reklama

Aniołkowe Granie dla dzieci z Domu Dziecka

Opublikowano: czw, 29 gru 2016 09:00
Autor:

Aniołkowe Granie dla dzieci z Domu Dziecka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Święta za nami. Pod choinkami znajdowaliśmy mniejsze lub większe prezenty. Panie z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Łukowie chcą podarować coś dzieciom z Domu Dziecka w Radoryżu Smolanym. Ty też możesz się przyłączyć.

Akcja charytatywna „Aniołkowe Granie” to pierwsze tego typu wydarzenie w naszym powiecie. Organizatorzy zapraszają do wspólnego pomagania. Wystarczy, że każdy z nas ofiaruje drugiemu człowiekowi choć troszkę – w sumie uzbierać się może dużo.  

Z pomysłem wsparcia wychowanków Domu Dziecka w Radoryżu Smolanym wyszły panie z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Łukowie. We współpracy z dyrektorem placówki Janem Szerszeniem powstała lista rzeczy, które są najbardziej potrzebne.  

Chcemy uzbierać artykuły plastyczne i szkolne, ozdoby dekoracyjne i świąteczne, artykuły higieniczne, ale także bardzo mile widziane będą bony podarunkowe. W domu w Radoryżu mieszka 20 dzieci w wieku od 6 do 22 lat. Nie chcemy zbierać odzieży, ponieważ trudno będzie trafić chociażby z rozmiarem. Najlepszym rozwiązaniem byłyby więc bony, które sprawią, że dzieci i młodzież same będą mogły dokonać wymarzonych zakupów – powiedziała jedna z organizatorek akcji Agata Zabielska.  

Każdy z nas kto chce włączyć się w akcję sam lub wspólnie z bliskimi, swoje prezenty powinien przynieść do budynku Przedszkola Miejskiego nr 2 w Łukowie (przy bazie PKS). Podsumowanie akcji, wręczenie prezentów dzieciom oraz podziękowań darczyńcom odbędzie się 30 stycznia w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Łukowie.    

Celem akcji jest nie tylko wsparcie placówki z Radoryża Smolanego pomocą rzeczową, ale także zwrócenie uwagi na temat rodzin zastępczych. Organizatorkami akcji są: dyrektor Jolanta Sosnowska, Agata Zabielska, Magdalena Dąbrowska, Grażyna Kasperska. Wszelkie pytania należy kierować na adres mailowy: [email protected]

Patronat medialny nad akcją objął portal Lukow24.pl . 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE