Reklama

Andrzejki dla seniorów w Serokomli

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Serokomla

Andrzejki dla seniorów w Serokomli - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Blisko setka osób z gminy Serokomla bawiła się na zabawie andrzejkowej 15 listopada. Organizatorem integracyjnej imprezy było Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Serokomla.

Występy artystyczne, konkursy i zabawy andrzejkowe uświetniły imprezę dla seniorów w Serokomli, która odbyła się w środę 15 listopada. Tego dnia w siedzibie miejscowej OSP zorganizowano Andrzejki dla osób 60+, których pomysłodawcą było Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Serokomla.

Przed seniorami swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie z Zespołu Szkół w Serokomli, miejscowy zespół ludowy „Szalibabki” oraz Witold Sokołek z zespołem. Obecni byli też przedstawiciele miejscowej OSP, którzy poinstruowali seniorów, jak zachować się w czasie najczęstszych urazów i jak nieść pierwszą pomoc poszkodowanym. Andrzejki odwiedzili również wójt gminy Piotr Chaber, urzędnicy oraz księża z miejscowej parafii. Łącznie bawiło się 85 osób.

Seniorzy zabawę przygotowali w głównej mierze własnoręcznie. Jak informują organizatorzy, na imprezie nie zabrakło poczęstunku przyrządzonego pod okiem pani Barbary - kucharki działającej w Stowarzyszeniu Mieszkańców Gminy Serokomla. Była część oficjalna, ale i konkursy, wróżby oraz zabawa taneczna.

Całość nie udałaby się, gdyby nie wsparcie sponsorów oraz społeczna praca członków stowarzyszenia. Andrzejki dla seniorów zorganizowano dzięki pomocy Gminy Serokomla, OSP Serokomla oraz Banku Spółdzielczego w Krzywdzie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE