Reklama

Amfetamina u 32-latka

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

Amfetamina u 32-latka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 32-latkowi z gminy Wojcieszków u którego policjanci znaleźli ponad 230 gramów amfetaminy. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych... bo unikał ich wzroku w czasie kontroli.

Wczoraj łukowscy policjanci patrolujący drogi zauważyli w Świdrach samochód marki Opel, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na dziwne zachowanie jednego z nich. Mężczyzna unikał wzorku policjantów, tak jakby chciał przed nimi ukryć swe zdenerwowanie.

Sprawdzając wnętrze opla policjanci dowiedzieli się od kontrolowanych mężczyzn, że nie mają nic do ukrycia, jeden z nich, 32-latek z gminy Wojcieszków, tłumaczył że wcale nie jest zdenerwowany, że zachowuje się normalnie. Policjanci sprawdzając zawartość jego plecaka znaleźli tam foliową reklamówkę, w której były trzy woreczki ze sproszkowaną substancją. Po sprawdzeniu okazało się, że było to ponad 230 gramów amfetaminy.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, 32-letni właściciel plecaka w którym policjanci znaleźli amfetaminę mówił, że jest to substancja na jego użytek.

Teraz prowadzący postępowanie policjanci ustalają, skąd mężczyzna posiadał taką ilość amfetaminy i czy nie zajmował się także jej rozprowadzaniem. Wkrótce 32-latek usłyszy zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowej grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE