Reklama

Amerykańska jakość w Łukowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Amerykańska jakość w Łukowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czy wiesz, że firma z Łukowa zajmuje się dystrybucją na całą Europę Wschodnią odkurzaczy centralnych amerykańskiej firmy HP-Products? Odkurzacze te znane są w Polsce pod nazwą Vacuflo, a ich produkcja odbywa się w Louisville w stanie Ohio w USA. Firma ta, będąc pionierem w branży, swój pierwszy odkurzacz centralny wprowadziła na rynek amerykański już w roku 1955 roku i od tego czasu jest numerem 1 pod względem sprzedaży na tamtym rynku.

System centralnego odkurzania to nowoczesne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę oraz swój czas, a także jest idealnym rozwiązaniem dla alergików. Nasza Redakcja rozmawiała z właścicielem firmy, jak to wszystko się zaczęło i w jaki sposób firma Posejdon z Łukowa trafiła na ten rynek.

- Zaczynaliśmy 7 lat temu jako jeden z lokalnych dystrybutorów firmy w Polsce, a nasze plany kierowaliśmy w kierunku instalowania systemów. Było to nasze dodatkowe zajęcie obok instalowania profesjonalnych systemów centralnego ogrzewania oraz wod-kan. Już od samego początku wysiłki firmy skupiły się głównie na rozwoju rozwiązań i technologii dla systemów centralnego odkurzania, tak aby ich stosowanie było bardziej wygodne i efektywne. Chęć zaspokojenia rosnących wymagań klientów zaowocowała naszym rozwojem na rynku ogólnopolskim. Po pewnym czasie pojawiła się okazja przejęcia pozycji głównego dystrybutora w Polsce, z której skorzystaliśmy – informuje Pan Łukasz.

 Jak działa ten system?

 - Do tej pory zyskiwaliśmy klientów jedynie z reklamy w internecie i z polecenia, ale już w lipcu planujemy otworzyć salon wystawowy w Łukowie, na ul. Glinki, gdzie będzie można zobaczyć i przetestować wszystkie nasze produkty. Na chwilę obecną o opinię możecie Państwo spytać redakcję Łuków24, która ma zainstalowany nasz system w swoim biurze. Ponadto wszystkiego możecie się Państwo dowiedzieć na stronie internetowejwww.vacuflo.pl

 Jeżeli chcesz stworzyć dla swojej rodziny zdrowy i wygodny dom koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Posejdon!

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE