Reklama

"Ambasador Województwa Lubelskiego" za 2018 rok - ruszył nabór kandydatów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Lubelskie.pl

"Ambasador Województwa Lubelskiego" za 2018 rok - ruszył nabór kandydatów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 15 lutego można składać nominacje w plebiscycie "Ambasador Województwa Lubelskiego" za 2018 rok. Tytuł przyznawany jest w trzech kategoriach - osobie, instytucji i firmie za istotny wkład w promocję regionu lubelskiego w kraju i poza jego granicami.

Tegoroczna edycja plebiscytu będzie jubileuszową. Konkurs jest organizowany od 20 lat, a jego zwycięzcami byli w przeszłości m.in. prof. Jerzy Kłoczowski, zespół Budka Suflera, Beata Kozidrak, Uzdrowisko Nałęczów, kabaret Ani Mru Mru czy dęblińska Szkoła Orląt.

Prawo do zgłaszania kandydatów w 20. edycji plebiscytu mają jednostki samorządu terytorialnego (także rady gmin, miast i powiatów), organizacje i instytucje społeczno-kulturalne, naukowe i gospodarcze. Wniosek o przyznanie tytułu „Ambasadora Województwa Lubelskiego” powinien zawierać dane kandydata: imię i nazwisko bądź nazwę instytucji lub firmy, datę urodzenia lub datę założenia (w przypadku firmy, instytucji), miejsce zamieszkania, miejsce pracy oraz szczegółowe uzasadnienie zgłaszanej kandydatury (udokumentowana charakterystyka osiągnięć, notka biograficzna).

- Przed nami wyjątkowa, jubileuszowa edycja plebiscytu Ambasador Województwa Lubelskiego. Z tej okazji serdecznie zachęcam wszystkich przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji i instytucji społeczno-kulturalnych, naukowych i gospodarczych do zgłaszania swoich kandydatów do tego zaszczytnego tytułu. Wspólnie doceńmy ich wkład w promocję naszego pięknego regionu - przekonuje Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

Zgłoszenia kandydatur należy dokonać w formie elektronicznej na adres [email protected], w terminie do 15 lutego 2019 r. (piątek). Więcej informacji na temat konkursu można przeczytać na stronach internetowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE