Reklama

Alicja Dziurdziak znowu zaśpiewa w telewizji

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: The Voice Kids TVP2

Alicja Dziurdziak znowu zaśpiewa w telewizji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w sobotę 10 lutego po raz kolejny będziemy mogli zobaczyć występ łukowianki Alicji Dziurdziak w programie TVP2 "The Voice Kids". Ala zmierzy się z innymi uczestnikami w bitwach.

Młodą wokalistkę po raz pierwszy w "The Voice Kids" zobaczyliśmy w styczniu. Wówczas był to etap przesłuchań w ciemno. Gdy Ala śpiewała piosenkę "Pożyczony" Sylwii Grzeszczak odwrócili się trenerzy Dawid Kwiatkowski i Edyta Górniak. Dziewczyna wybrała Edytę i trafiła do jej drużyny. Początkowo w każdej drużynie miało być po 15 uczestników, ale w programie pojawiło się tyle talentów, że liczba uczestników została zwiększona do 18.

W ostatnim odcinku oglądaliśmy „bitwy” uczestników z drużyny Tomsona i Barona. W sobotę 10 lutego o godz.20.05 wyemitowany zostanie odcinek z bitwami w drużynie Edyty. Rywalizacja będzie zacięta. Trzymajmy kciuki za Alicję, która ciężko pracowała z trenerami wokalnymi i Edytą Górniak.

- Pani Edyta jest bardzo miła, opiekuńcza i fajnie tłumaczy. Nasza drużyna jest zgrana, zaprzyjaźniliśmy się, cały czas mamy ze sobą kontakt i myślimy nawet o wspólnym wyjeździe na warsztaty wokalne w wakacje - powiedziała o swoim występie Alicja.

GŁOSUJMY NA ALĘ W DODATKOWYM KONKURSIE!


Oprócz zwycięstwa w programie, Alicja ma szansę na zdobycie innej atrakcyjnej nagrody. Jeden ze sponsorów - PZU - ufundował nagranie teledysku i singla dla wybranej osoby. Dodatkowo wszyscy którzy wezmą udział w głosowaniu, będą mogli również zdobyć nagrody dla siebie. Aby zagłosować na Alicję trzeba wejść na stronę https://voicekids.tvp.pl/plebiscyt i kliknąć na zdjęcie Ali w lewym górnym rogu. Każdy może oddać 10 głosów! Regulamin zabawy widnieje pod adresem: www.voicekids.tvp.pl/plebiscyt/regulamin.

 Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE