Reklama

Aktywni rodzice opanowali miejski park

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Marta Karwowska

Aktywni rodzice opanowali miejski park - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Aż 22 mamy i 18 tatusiów rywalizowało w wyścigach wózków BuggyGym. Impreza odbyła się w parku miejskim w Łukowie.

W tym roku uczestnikom Międzynarodowych Wyścigów Wózków BuggyGym w Łukowie dopisywała pogoda.

- Wyścig poległ na szybkim prowadzeniu wózka na dystansie 100 kroków. Podczas zawodów nie można było jednak biec, bo groziła za to dyskwalifikacja. Najszybsi uczestnicy przeszli do kolejnego etapu - powiedziała Sylwia Mateńka-Woch, organizator imprezy. - Mamy naprawdę wiele ciekawych nagród od sponsorów, m.in. sesję zdjęciową, bony na zabiegi kosmetyczne, poduszeczki - dodała.

Organizatorka ze sponsorami przygotowała dla startujących również słodki poczęstunek. Dzieci mogły zjeżdżać z „dmuchańców”, kupić watę cukrową lub kolorowy batonik. Natomiast zawodów nie można było zacząć bez rozgrzewki.

W trakcie wyścigu rodziny głośno dopingowały swoje drużyny, a wszystkim uczestnikom dopisywały nowe humory. Walka trwała do samego końca. Po wyścigu można było jednak trochę ochłonąć. Na rodziny czekał przygotowany przez sponsorów i organizatorkę poczęstunek. Można było też wziąć udział w tzw. tańcu z wózkami.

Zawody w kategorii „wyścig rodziny z wózkiem” wygrała rodzina Ciołków. II miejsce zajęła rodzina Dadaczów, a III rodzina Świeszkowskich. Wśród mam zwyciężyła Monika Nurzyńska, na drugim stopniu podium uplasowała się Monika Olejniczak, a na trzecim - Iwona Zalewska. Wśród ojców wyścig wygrał Mateusz Gryz, tuż za nim był Rafał Woch, a III miejsce zajął Tomasz Świeszkowski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE