Reklama

Aktywne ferie w Ryżkach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Aktywne ferie w Ryżkach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Choć ferie zimowe zakończyły się dawno temu, do naszej redakcji trafiła informacja o zimowym wypoczynku w Ryżkach. Jak czas swoim pociechom zorganizowali mieszkańcy miejscowości?

Przez dwa tygodnie członkowie stowarzyszenia Ryżkowiacy starali się zagwarantować swoim pociechom aktywny i bogaty w atrakcje wypoczynek. Drugi tydzień ferii w tej miejscowości minął pod znakiem zajęć kulinarnych, rękodzielniczych i wyjazdu do parku wodnego. Dzieci przygotowywały sałatki owocowe, wykonywały też kartki walentynkowe z okazji przypadającego w tym okresie święta zakochanych. Nie zabrakło też gier i zabaw z konkursami.

Najmłodsi odbyli też wycieczkę do Parku Wodnego w Siedlcach i McDonald’s. Ostatniego dnia ferii rodzice przygotowali ognisko i z kiełbaskami.

- Kolejny raz współpraca rodziców dzieci, gminy Łuków i stowarzyszenia Ryżkowiacy przyniosła wymierne efekty odciągając dzieci od telefonów, komputerów i telewizorów. Aktywne ferie cieszyły się wielką popularnością przyciągając codziennie po około 30 dzieci, a często nawet więcej - mówią członkowie stowarzyszenia, dziękując jednocześnie za zaangażowanie wszystkim osobom, które organizowały zajęcia praktyczne, zabawy, konkursy, turnieje, przygotowywali śniadania, pełnili role opiekunów podczas wycieczek. Podziękowania są kierowane również w stronę Gminy Łuków.

- Szczególnym zaangażowaniem wykazały się Agnieszka Cisiak, Halina Wiśniewska, Joanna Konieczna, Katarzyna Cichosz, Monika Ciołek, Monika Gajda i Małgorzata Sulej. Finansami zarządzał prezes stowarzyszenia Tomasz Sosnowski, a dokumentację fotograficzną sporządziły Monika Ciołek, Halina Wiśniewska i Agnieszka Redzik – informują Ryżkowiacy.

Jak zapowiadają członkowie stowarzyszenia Ryżkowiacy, podobne atrakcje czekają najmłodszych również za rok.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE