Reklama

Aktywne ferie w Ryżkach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Aktywne ferie w Ryżkach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ferie zimowe powoli dobiegają końca. Wzorem lat ubiegłych członkowie stowarzyszenia "Ryżkowiacy" wspólnie z rodzicami w świetlicy Centrum Integracji Pokoleń w Ryżkach zorganizowali czas wolny pociechom.

Animacje zorganizowane przez rodziców, udział w warsztatach artystycznych i seans kinowy to jedynie część atrakcji, jakie zorganizowali swoim pociechom członkowie stowarzyszenia „Ryżkowiacy”. Dzieci przez pierwsze dni zimowego wypoczynku korzystały ze sprzętu będącego na wyposażeniu świetlicy Centrum Integracji Pokoleń w Ryżkach. Rozgrywano wówczas partie w bilarda, tenisa stołowego i piłkarzyki.

Mali mieszkańcy miejscowości mogli też skorzystać ze specjalnie rozstawionych „dmuchańców” i gier przygotowanych przez animatorki. Nie zabrakło malowania twarzy. Dzieci spotkały się też z Elżbietą Sadło i Elwirą Sosnowską ze Stowarzyszenia Artystów i Twórców Gminy Łuków i uczyły się tworzenia prac plastycznych. Zorganizowano też wycieczkę autobusową do Kina, na projekcie dla najmłodszych.

W sumie, tylko w pierwszym tygodniu ferii z oferty przygotowanej przez „Ryżkowiaków” skorzystało około 40 dzieci dziennie w wieku od 2 do 12 lat.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE