Reklama

Akcja "Prędkość"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Akcja "Prędkość" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 80 przekroczeń prędkości na 100 pojazdów i 4 zatrzymane prawa jazdy. To efekty pracy łukowskiej drogówki w ubiegły weekend w miejscach wskazanych w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

W miniony weekend łukowscy policjanci sprawdzali prędkość poruszających się po drogach pojazdów. Pracowali m.in. w miejscowościach, gdzie według informacji naniesionych na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa zdecydowanie łamane są obowiązujące w terenie zabudowanym limity prędkości.

W sumie skontrolowanych zostało ponad 100 pojazdów. W 80-ciu przypadkach zatrzymani kierowcy zostali ukarani mandatami i punktami karnymi. Czterem osobom zatrzymano natomiast prawo jazdy. Niechlubnym rekordzistą okazał się 21-latek z gminy Krzywda, który w sobotę po południu w Staninie jechał samochodem marki Audi z prędkością 115 km/h. Zarówno on, jak i trzy inne osoby dokumenty umożliwiające poruszanie się pojazdami po drogach odzyskają za trzy miesiące.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Nadmierna prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Jadąc za szybko ryzykujemy życie i zdrowie swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE