Reklama

Adam Kulik: walne w Orlętach w lutym 2017 roku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Arkadiusz Pogonowski

Adam Kulik: walne w Orlętach w lutym 2017 roku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Luty 2017 roku to planowany termin Walnego Zebrania Członków ŁKS Orlęta Łuków, który w rozmowie z portalem sport.lukow.pl przedstawił kurator Adam Kulik. Co do tego czasu zmieni się jeszcze w klubie?

Nasza Redakcja postanowiła porozmawiać z pełniącym od października obowiązki kuratora w ŁKS Orlęta Łuków Adamem Kulikiem. Sprawdziliśmy czym zajął się ustanowiony przez sąd tymczasowy szef lokalnego klubu.

Okazuje się, że Orlęta uregulowały już najpilniejsze należności na rzecz ZUSu czy Urzędu Skarbowego. Do spłacenia pozostaje jeszcze dług na rzecz Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów, lecz zostanie on uregulowany w przyszłym roku. Ponadto klub prowadzi czynności na rzecz pozyskania sponsorów. Są już pierwsze deklaracje w tej sprawie.

Kulik w rozmowie z redaktorem portalu po raz pierwszy publicznie przedstawił też planowany termin Walnego Zebrania Członków Klubu, na którym zostaną wybrane nowe władze ŁKS Orlęta Łuków. Ma być to luty 2017 roku. Czy wówczas zakończy się zakończy się pat organizacyjny, który powstał w połowie tego roku?

Całość rozmowy można przeczytać w artykule Kulik: umowy sponsorskie, rozliczenie dotacji, porozumienie z kibicami na portalu www.sport.lukow.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE