Reklama

Reklama

POWIAT Miliony dla samorządów na oczyszczalnie, kanalizacje i wodociągi

Opublikowano: wt, 21 lip 2020 07:26
Autor:

POWIAT Miliony dla samorządów na oczyszczalnie, kanalizacje i wodociągi - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kasa z na gospodarkę wodno - ściekową

Reklama

Urząd Marszałkowski w Lublinie opublikował listę projektów z ramach „Gospodarki wodno-ściekowej”.  Dofinansowania otrzymały samorządy z naszego powiatu. 

 

 

Gmina Krzywda dostanie prawie 1,2 mln zł. na budowę stacji uzdatniania wody w Woli Okrzejskiej.  Wartość zadania to prawie 2 mln zł. 

 

Gmina Wola Mysłowska otrzyma 1 mln zł na budowę kanalizacji w Wliczyskach i wyposażenie stacji uzdatniania wody w Osinach. Cała inwestycja to koszt ok 2 mln zł. 

 

Gmina Stoczek Łukowski dostanie 551 tys zł na budowę lokalnej oczyszczalni ścieków i kanalizacji w Róży Starej. Będą to też środki na wyposażenie ujęcia wody w Nowej Prawdzie.

Całe zadania ma kosztować 1,74 mln zł. 

 

 

Zakład Gospodarki Komunalnej w Trzebieszowie za 4,8 mln zł zbuduje kanalizację w Trzebieszowie Koloni i zmodernizuje oczyszczalnię. Do tego budowa wodociągu w Trzebieszowie Drugim. Dofinansowanie wynosi 2 mln. zł. 

 

Gmina Łuków dostanie dofinansowanie - 2 mln zł .- na budwę oczyszczalni ścieków w Gołaszynie (CZYTAJ WIĘCEJ).  Całość ma kosztować ok 4,9 mln zł. 

 

Gmina Stanin również otrzyma 2 mln zł. na "poprawę gospodarki wodno - ściekowej". Całe zadanie to koszt 4,6 mln zł. 

 

Gmina Trzebieszów dostanie 1,2 mln zł. na budowę oczyszczalni w Dębowicy i rozbudowę sieci wodociągowej w tej miejscowości. Inwestycja warta jest 2,3 mln zł. 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +1 / -1

  Myśleć sPiSki

  I znów nieudolne robienie gunowburzy.. wystarczy wiedzieć że realizacja projektu obejmuje miejscowości znajdujące się w gminach wiejskich oraz miejscowości poniżej 5 tys. mieszkańców.

 • rok temu | ocena +2 / -2

  zuchy z miasta

  Miasto Łuków w czarnej d... W mieście myślą co by tu zrobić żeby nic nie zrobić, czyli uwalić projekt, który uzyskał dofinansowanie prawie 48 milionów złotych. Niedługo minie już dwa lata jak myślą..

 • rok temu | ocena +0 / -1

  Jery

  A gdzie Miasto Łuków, tu już wszystko zrobione??