Reklama

POWIAT Miliony dla samorządów na oczyszczalnie, kanalizacje i wodociągi

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

POWIAT Miliony dla samorządów na oczyszczalnie, kanalizacje i wodociągi - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kasa z na gospodarkę wodno - ściekową

Urząd Marszałkowski w Lublinie opublikował listę projektów z ramach „Gospodarki wodno-ściekowej”.  Dofinansowania otrzymały samorządy z naszego powiatu. 

 

 

Gmina Krzywda dostanie prawie 1,2 mln zł. na budowę stacji uzdatniania wody w Woli Okrzejskiej.  Wartość zadania to prawie 2 mln zł. 

 

Gmina Wola Mysłowska otrzyma 1 mln zł na budowę kanalizacji w Wliczyskach i wyposażenie stacji uzdatniania wody w Osinach. Cała inwestycja to koszt ok 2 mln zł. 

 

Gmina Stoczek Łukowski dostanie 551 tys zł na budowę lokalnej oczyszczalni ścieków i kanalizacji w Róży Starej. Będą to też środki na wyposażenie ujęcia wody w Nowej Prawdzie.

Całe zadania ma kosztować 1,74 mln zł. 

 

 

Zakład Gospodarki Komunalnej w Trzebieszowie za 4,8 mln zł zbuduje kanalizację w Trzebieszowie Koloni i zmodernizuje oczyszczalnię. Do tego budowa wodociągu w Trzebieszowie Drugim. Dofinansowanie wynosi 2 mln. zł. 

 

Gmina Łuków dostanie dofinansowanie - 2 mln zł .- na budwę oczyszczalni ścieków w Gołaszynie (CZYTAJ WIĘCEJ).  Całość ma kosztować ok 4,9 mln zł. 

 

Gmina Stanin również otrzyma 2 mln zł. na "poprawę gospodarki wodno - ściekowej". Całe zadanie to koszt 4,6 mln zł. 

 

Gmina Trzebieszów dostanie 1,2 mln zł. na budowę oczyszczalni w Dębowicy i rozbudowę sieci wodociągowej w tej miejscowości. Inwestycja warta jest 2,3 mln zł. 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE