Reklama

70 osób poszukiwało grzybiarza

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

70 osób poszukiwało grzybiarza - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Aż 70 osób - policjantów, strażaków i mieszkańców Gręzówki wzięło udział w poszukiwaniach 67-letniego grzybiarza, który zgubił się w lesie Kryńszczak. To już drugie tego typu zaginięcie w ciągu kilku dni.

Do zaginięcia mężczyzny doszło w czwartek 12 października. 67-letni mieszkaniec Gręzówki o godzinie 9 rano wyszedł na grzyby i nie wrócił do domu na noc. Zaniepokojona rodzina wezwała policję, która zorganizowała akcję poszukiwawczą. W miejscu, w którym mężczyzna był widziany po raz ostatni, grzybiarza szukali policjanci, strażacy z Łukowa, Gręzówki oraz Biard, a także mieszkańcy Gręzówki. Łącznie 67-latka szukało 70 osób. Poszukiwania przerwano około godziny 1 w nocy.

Jak informuje podinsp. Andrzej Dudzik, poszukiwania zaginionego mężczyzny wznowiono wczoraj rano. Na szczęście grzybiarz odnalazł się około godz. 11. Był w dobrym stanie i nie potrzebował pomocy lekarza.

Powyższa sytuacja jest już drugą tego typu w ciągu kilku dni. Raptem dzień wcześniej w tym samym kompleksie leśnym zgubił się 58-letni grzybiarz, który na szczęście sam wezwał pomoc. W związku z tym policja apeluje, aby podczas zbierania grzybów nie zapuszczać się w głąb obszarów leśnych, których nie znamy wcale lub słabo. Miejmy ze sobą naładowany i sprawny telefon komórkowy. Jeśłi to możliwe, utrzymujmy też kontakt wzrokowy z innymi osobami.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE