Reklama

7-miesięczna Ola czeka na pomoc

Opublikowano:
Autor:

7-miesięczna Ola czeka na pomoc - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mała łukowianka czeka na naszą pomoc. Choć ma zaledwie 7 miesięcy, większość swojego życia spędziła w szpitalu. Fundacja Po prostu Pomagam zorganizowała zbiórkę środków na niezbędną rehabilitację. Brakuje jeszcze 6,5 tys.

Ola ma 7 miesięcy. Dziewczynka urodziła się z zespołem Downa. Ma za sobą operację serca. Właśnie wada serca i duża jego niewydolność sprawiły, że Ola nie rozwija się tak jak inne dzieci, nawet te z zespołem Downa.

Dziewczynka waży zaledwie 4 kg, nie potrafi unosić głowy, nie przewraca się na boki, nie wyciąga rączek do zabawki oraz nie potrafi nawet właściwie pić z butelki – czytam na stronie fundacji, która objęła Olę opieką.

By wesprzeć rodziców w ich codziennej walce o zdrowie i rozwój dziecka, fundacja Po prostu Pomagam zorganizowała zbiórkę środków, które pokryją roczną rehabilitację. Będzie ona obejmowała dwie wizyty u rehabilitanta oraz jedną wizytę u neurologopedy tygodniowo. Koszt takiej rocznej rehabilitacji to 9 600 zł. Na dzień dzisiejszy brakuje jeszcze 6 547 zł

Stała rehabilitacja Oli, w chwili kiedy jest Ona najbardziej plastyczna, stwarza duże szanse na to, że w przyszłości będzie w miarę samodzielna. Rodzice Oli w pierwszej kolejności pragną się skupić na poprawie napięcia mięśni, co pozwoli na osiąganie kolejnych milowych kroków w rozwoju. Wymaga to jednak szybko rozpoczętej, stałej i systematycznej rehabilitacji.

Każdy z nas może pomóc. Można to uczynić poprzez stronę fundacji, gdzie prowadzona jest zbiórka „Walka o przyszłość Oli”. Można także przekazać darowiznę na rzecz Oli. Poniżej podajemy Państwu numer konta.

Fundacja Po prostu Pomagam
Zawadówka 44 A Rejowiec 22-360
numer konta 47 2030 0045 1110 0000 0409 3920
z dopiskiem: Leczenie Oli

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE