Reklama

5 interwencji do czwartku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

5 interwencji do czwartku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pięć interwencji odnotowali strażacy do godz. 11 w czwartek 15 listopada. W poniedziałek po święcie niepodległości mieli żadnych zdarzeń.

Pierwsza interwencja strażaków w bieżącym tygodniu miała miejsce na ul. Zapowiednik w Łukowie. We wtorek 13 listopada około godz. 15:05 na przejeżdżający pociąg towarowy najechał na przejeździe kolejowym dostawczy mercedes. Na miejsce udały się trzy zastępy PSP z Łukowa, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia. Strażacy odłączyli też akumulator w rozbitym pojeździe. W zdarzeniu tym nie odnotowano osób poszkodowanych.

Zobacz też: Ominęła zapory i uderzyła w pociąg

Drugie wezwanie przyszło we wtorkowy wieczór około godz. 22:50. W hipermarkecie Tesco przy ul. Międzyrzeckiej w Łukowie zabrzmiał alarm. Na szczęście okazał się on fałszywy.

W nocy z wtorku na środę 13/14 listopada na ul. Krasińskiego w Łukowie ulatniał się gaz. Na miejsce około godz. 2:30 w nocy udał się jeden zastęp PSP. Strażacy zakręcili główny zawór w skrzynce gazowej i stwierdzili, że uszkodzona została instalacja między zaworem i domem. Zabezpieczyli miejsce zdarzenia, sprawdzili urządzeniem pomiarowym otoczenie i poinformowali pogotowie gazowe o zdarzeniu.

W ciągu dnia, o godz. 12:55 przyszło kolejne wezwanie. Tym razem w budynku mieszkalnym na ul. Świderskiej w Łukowie w pomieszczeniu służącym za kotłownię zapaliły się kartony i papiery służące najprawdopodobniej za rozpałkę co pieca centralnego ogrzewania. Na miejscu zjawiły się 2 zastępy PSP, które ograniczyły swoje działania do wyniesienia palącego się materiału na zewnątrz i zalania go wodą.

Natomiast do godz. 11:00 w czwartek 15 listopada, strażacy odnotowali jedno wezwanie. Dotyczyło ono zdarzenia drogowego w Trzebieszowie. Na miejsce udały się 2 zastępy PSP z Łukowa i jedna jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Trzebieszowa. Więcej na ten temat piszemy w artykule „Zderzenie w Trzebieszowie”.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE