Reklama

44-kilometrowy marsz

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

44-kilometrowy marsz - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwają zapisy na nocny marsz w ramach Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. W tym roku wydarzenie zaplanowano w nocy z 12 na 13 kwietnia.

Parafia Przemienienia Pańskiego w Łukowie wspólnie z Łukowskim Stowarzyszeniem Rozwoju organizują już po raz piąty Ekstremalną Drogę Krzyżową - nocny marsz m.in. ścieżkami rezerwatu Jata. Zapisy chętnych wziąć udział w wędrówce przyjmowane są do 8 kwietnia.

Ekstremalna Droga Krzyżowa przejdzie w nocy z 12 na 13 kwietnia. Jej uczestnicy spotkają się najpierw na mszy świętej o godz. 18, a następnie przejdą dystans 44 kilometrów, odwiedzając po drodze 13 stacji rozlokowanych m.in. przy pomnikach w rezerwacie Jata. EDK przejdzie przy pomniku ks. Brzóski, pomniku upamiętniającym partyzantów stacjonujących w Jacie, oraz przy krzyżu upamiętniającym ofiary II Wojny Światowej i czasów powojennych.

Zapisy na duchowe wydarzenie odbędą się w poniedziałek 8 kwietnia w kaplicy Świętego Ojca Pio przy łukowskiej kolegiacie. Trwać będą od godz. 19:00 do 19:30. Chętni mogą też zarejestrować się przez Internet POD TYM ADRESEM. Organizatorzy zachęcają też do lektury regulaminu wydarzenia. Znaleźć go można W TYM MIEJSCU.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE