Reklama

36. sesja Rady Miasta za nami

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

36. sesja Rady Miasta za nami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nami XXXVI sesja Rady Miasta. Jej ważnym punktem było uchwalenie zmian miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Łuków, choć pojawiło się też kilka ciekawych zmian budżetowych.

W trakcie wczorajszego posiedzenia radni zadecydowali m.in. o wyasygnowaniu dodatkowych 150 tys. zł na budowę parkingu za Łukowskim Ośrodkiem Kultury. Miejsce, w którym w przeszłości znajdował się budynek społeczności żydowskiej, zostanie utwardzone i ogrodzone. Powstanie tam ogólnodostępny parking, z którego korzystać będą przede wszystkim osoby odwiedzające dom kultury bądź miejskie kino.

Podczas sesji radni zgodzili się także przeznaczyć 16 tys. zł na budowę ogrodzenia wokół miejskiego targowiska przy ul. Prusa. 20 tysięcy zagospodarowanych zostanie na zmiany w planie zagospodarowania przestrzennego, a 56 tysięcy samorząd przeznaczy na rzecz opłat za dzierżawę słupów oświetleniowych.

Inna kwota - 14 tys. zł - zostanie przeznaczona na opracowanie dokumentacji na wykonanie zjazdów mających połączyć II etap tzw. „małej obwodnicy” z ulicą Kiernickich, Pana Tadeusza i Zaokręgiem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE