Reklama

34-latek z haszyszem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

34-latek z haszyszem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 600 gramów narkotyku znaleźli policjanci u 34-letniego mieszkańca Łukowa. Mężczyzna przywłaszczył ponadto telefony komórkowe i był poszukiwany przez mundurowych do odbycia kary więzienia za inne przewinienia.

Łukowscy policjanci prowadzili dochodzenie w sprawie przywłaszczenia dwóch smartfonów, a finałem śledztwa było ujęcie posiadającego narkotyki mężczyzny. Urządzenia wypadły właścicielowi z kieszeni, na jednym z łukowskich osiedli mieszkaniowych, a trop zawiódł mundurowych do znanego im podejrzanego.

- Dość szybko funkcjonariusze dowiedzieli się, że te smartfony może mieć znany im 34-letni łukowianin.
Mężczyzna ukrywał się przed policjantami, gdyż był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez sąd do odbycia „odsiadki” za niezapłaconą grzywnę - mówi asp. sztab. Marcin Józwik z łukowskiej komendy policji.

Równolegle policjanci dowiedzieli się, że poszukiwany przez ich kolegów 34-latek może mieć środki odurzające. Gdy funkcjonariusze zlokalizowali mężczyznę przebywającego w jednym z domów w gminie Trzebieszów, po przeszukaniu znaleźli przywłaszczone smartfony. Znaleźli też kilka brył brązowej substancji - jak się później okazało - ponad 600 gramów haszyszu.

- 34-latek został zatrzymany, a haszysz i smartfony zabezpieczone. Wkrótce usłyszy zarzuty, a odzyskane telefony wrócą do właściciela. Teraz prowadzący postępowanie policjanci sprawdzą skąd pochodził haszysz i dla kogo był przeznaczony - wyjaśnia M. Józwik.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE