Reklama

18 mandatów za łamanie zakazu zgromadzeń

Opublikowano:
Autor:

18 mandatów za łamanie zakazu zgromadzeń  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Weekend czasem wzmożonej pracy dla łukowskich policjantów.

W związku z ogłoszonym stanem epidemii od kilku dni obowiązują obostrzenia dotyczące organizowania zgromadzeń, a także przemieszczania się  Mimo apeli i komunikatów kierowanych codziennie przez policjantów, są osoby które lekceważąc obowiązujące przepisy mogą narazić na zarażanie koronawirusem nie tylko siebie, ale też i innych. 

W weekend policjanci pouczali osoby o zachowaniu zgodnym z prawem, ale w przypadkach rażącego łamania obostrzeń i lekceważącego podejścia do obowiązujących zakazów karali również mandatami. Aż 18 osób zostało ukaranych mandatami, a wobec 2 skierowane zostaną wnioski do sądu o ukaranie. Te 20 osób z powiatu łukowskiego nie stosowało się w różnych miejscach do przepisów zakazujących zgromadzeń i przemieszczania się.

Mundurowi apelują o zdrowy rozsądek, stosowanie się do zaleceń i podkreślają, że wprowadzone obostrzenia mają pomóc w walce z koronawirusem. Funkcjonariusze przekonują, że nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa łączy się z narażaniem zdrowia i życia innych osób.

KPP Łuków 


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE