Reklama

18-latkowie kradli paliwo. Wpadli w ręce policji

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

18-latkowie kradli paliwo. Wpadli w ręce policji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pod koniec stycznia informowaliśmy o przypadkach kradzieży paliwa z samochodów ciężarowych, jakie miały miejsce na terenie gminy Trzebieszów. Po kilkunastu dniach sprawcy tych zdarzeń wpadli w ręce policji.

Dwóch 18-latków z Łukowa zatrzymała policja, prowadząca postępowanie w sprawie kradzieży paliwa, które miały miejsce pod koniec stycznia w Nurzynie i Wylanach na terenie gminy Trzebieszów. Wówczas z trzech pojazdów ciężarowych skradzione zostało paliwo o łącznej wartości blisko 4 tys. zł. Podczas zatrzymania sprawców kradzieży, mundurowi zabezpieczyli też dwie pompki paliwowe służące do wypompowania paliwa ze zbiornika oraz plastikowe pojemniki.

- Mężczyźni podczas przesłuchania przyznali się do kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Jeden z 18-latków stwierdził, że pewną ilość skradzionego paliwa zużył na własne potrzeby, a pozostałą część sprzedał - mówi Andrzej dDudzik z łukowskiej policji.

Teraz o dalszym losie złodziei zadecyduje Sąd. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz też artykuł: "Kradną paliwo" z 29 stycznia.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE